Odszkodowanie Łódź

Często będąc poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym nie zdajemy sobie sprawy z tego jakie przysługują nam prawa i jakiej wysokości odszkodowanie możemy uzyskać. Wiadomo, że w tak dużym mieście jak Łódź nie trudno o wypadek komunikacyjny, ale także nie trudno o odszkodowanie Łódź. Zazwyczaj zdarza się  tak, że będąc uczestnikiem wypadku komunikacyjnego (potrąci nas samochód, jesteśmy pasażerem auta, które brało udział w wypadku itp.)  odczuwamy bóle, jednak ignorujemy je i nie udajemy się do lekarza. Nie mając dokumentacji lekarskiej nasi prawnicy nie mają materiału dowodowego, potrzebnego do zgłoszenia szkody  do właściwego Towarzystwa Ubezpieczeń. Proszę pamiętać, że to na poszkodowanym ciąży obowiązek udowodnienia rozmiaru szkody.

Posiadając już stosowne zaświadczenia udajemy się do ubezpieczyciela w sprawie uzyskania odszkodowania. Nasza wizyta rzadko kiedy jest przygotowana i rzadko kiedy wiemy czego możemy żądać od ubezpieczyciela. Dlatego bardzo ważne jest, aby skorzystać z fachowej pomocy przy staraniu się o odszkodowania. Firmy ubezpieczające wykorzystują swoją przewagę w znajomości przepisów i liczne kruczki prawne, aby nie wypłacić pełnego odszkodowania poszkodowanemu, dlatego też polecamy skorzystać z profesjonalniej firmy doradczej takiej jak nasza, która oferuje odszkodowanie Łódź na atrakcyjnych warunkach.

Nie daj się zwieźć ubezpieczycielom, walcz o swoje przy profesjonalnej pomocy ze strony naszej firmy!

Biuro Regionalne Votum SA w Łodzi

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami.

 

Łódź, ul. Wólczańska 19 IIp. lok. 1

Wjazd od ulicy Więckowskiego

 

tel.: 504 304 566

e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W celu umówienia spotkania uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Napisz do nas