Co zawiera oferta odszkodowania komunikacyjne Łódź?

Oferta odszkodowań komunikacyjnych Łódź jest bardzo szeroka. Posiadamy profesjonalną, kompetentną kadrę z zakresu doradztwa komunikacyjnego i prawną. Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu przy dokumentowaniu skutków wypadku komunikacyjnego, przeanalizuje postępowanie sprawy i będzie reprezentował Państwa w sporach z ubezpieczycielami.

Oprócz tego na odszkodowania komunikacyjne Łódź składa się analiza przedawnień roszczeń, pomagamy Państwu ustalić kto jest ubezpieczycielem sprawcy wypadku komunikacyjnego. Całkowicie bezpłatnie analizujemy i rozpatrujemy wnioski o prowadzenie spraw. Zajmujemy się także prowadzeniem spraw krajowych oraz spraw z elementami zagranicznymi z całej Europy. To wszystko i jeszcze więcej mogą Państwo mieć dzięki ofercie odszkodowania komunikacyjne Łódź.

Odszkodowania komunikacyjne Łódź oraz związana z nimi profesjonalna likwidacja poniesionych szkód odnosi się do osób pokrzywdzonych w wypadkach komunikacyjnych nawet za okres ostatnich 20 lat. Dotyczy poszkodowanych kierowców, pasażerów, pieszych, motorowerzystów i rowerzystów. Obejmuje swoim zasięgiem pokrzywdzone dzieci, a tym które nie ukończyły 13 roku życia przyznaje odszkodowanie bez względu na zaistniałe okoliczności. Odszkodowania komunikacyjne Łódź przysługują również osobom, które w wypadku straciły swoich najbliższych.

Jeżeli zakład ubezpieczeniowy nie dokona wypłaty należnego odszkodowania lub gdy jego wysokość nie będzie współmierna do poniesionych szkód, wówczas warto zasięgnąć opinii i skorzystać z pomocy osób, które w profesjonalny sposób pomogą uzyskać godziwą rekompensatę krzywd. Takie podmioty pomogą w staraniach o odszkodowania komunikacyjne Łódź. W zakresie ich działań znaleźć się może kompleksowa likwidacja szkód osobowych, ocena faktyczna zdarzenia, ocena rozmiaru odszkodowania, weryfikacja prowadzonej już sprawy, kontrola prawidłowości i terminowości decyzji ubezpieczyciela.

Każdego roku na polskich drogach wypadkom komunikacyjnym ulega kilkadziesiąt tysięcy osób. Wiele z nich traci zdrowie, niekiedy już bezpowrotnie. Leczenie powypadkowe przybiera często żmudną i długotrwałą formę, pociągając za sobą rosnące koszty. Traumatyczne przeżycia nie pozwalają pokrzywdzonym osobom w sposób należyty skorzystać z przysługującej pomocy. Nie mają one także świadomości swych praw, których mogą dociekać przed organem ubezpieczającym. Zbyt często spotyka się sytuacje, w których ubezpieczyciel wykorzystuje niewiedzę klientów, wydłuża postępowanie likwidacyjne i nie wypłaca adekwatnych odszkodowań komunikacyjnych Łódź. W skrajnych przypadkach poszkodowane osoby nigdy nie otrzymują swojego odszkodowania komunikacyjnego Łódź.

Należy pamiętać, iż obowiązkiem zakładu ubezpieczeniowego jest pokrycie wszelkich wydatków bezpośrednio związanych z leczeniem obrażeń ciała osoby poszkodowanej w wypadku komunikacyjnym. Zakład ubezpieczeniowy ponosi koszty zakupu: lekarstw, środków opatrunkowych, sprzętu rehabilitacyjnego, opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Jego obowiązkiem jest również rekompensata utraconych dochodów, która jest konsekwencją braku zdolności podjęcia pracy przez osobę poszkodowaną w okresie zwolnienia lekarskiego.

W sytuacji kiedy w wypadku drogowym jedna z poszkodowanych osób poniesie śmierć, wówczas o odszkodowanie komunikacyjne Łódź może ubiegać się najbliższa rodzina ofiary. Należy jednak wykazać, iż utrata życia bezpośrednio wpłynęła na pogorszenie stanu materialnego rodziny.

Wypłata odszkodowania jest uzależniona od uszczerbku poniesionego na zdrowiu. Wypłacane rekompensaty wahają się od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych . Termin wypłaty nie powinien przekroczyć 30 dni od momentu zgłoszenia szkoda. Jeżeli sprawa zostanie zakwalifikowana jako bardzo skomplikowana, wówczas zakład ubezpieczeniowy ma obowiązek wypłaty odszkodowania w przeciągu 90 dni.

Jeżeli osoba poszkodowana postanowi dociekać swych spraw w postępowaniu sądowym, wówczas o wysokości odszkodowania zadecyduje sąd. Należy jednak pamiętać, iż wiąże się to z pewnym ryzykiem, gdyż stopień rekompensaty może być nie tylko wyższy, ale i niższy względem tego co zaproponował ubezpieczyciel.

Postępowanie odszkodowawcze pociąga za sobą wiele przeszkód natury formalno-prawnej, z którymi często nie radzą sobie osoby poszkodowane. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty podmiotu niosącego pomoc w sytuacjach powypadkowych. Profesjonalna i kompetentna kadra pomoże skompletować dokumentację, dokona analizy toczącego się postępowania, pomoże ustalić w jakim zakładzie ubezpieczony jest sprawca wypadku oraz będzie pełnić rolę reprezentanta osoby pokrzywdzonej w sporze z ubezpieczycielem. Specjaliści udzielą pomocy zarówno w sprawach krajowych, jak i sprawach z elementami zagranicznymi obejmującymi terytorium całej Europy. Polecamy serdecznie ofertę lidera rynku odszkodowań komunikacyjnych w Polsce ? firmę Votum SA Biuro Regionalne w Łodzi.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami.

 

Łódź, ul. Wólczańska 19 IIp. lok. 1

Wjazd od ulicy Więckowskiego

 

tel.: 504 304 566

e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W celu umówienia spotkania uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Napisz do nas