Witamy serdecznie na stronie internetowej biura regionalnego Votum SA w Łodzi.

 

Nasza Kancelaria niesie pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, w pracy oraz w błędach w sztuce lekarskiej. Na pomoc tą składa się głównie doradztwo prawne, prowadzenie spraw i pomoc medyczna.

 

W ciągu dziesięciu lat zdobyliśmy pozycję lidera na rynku odszkodowań komunikacyjnych w Polsce. W nasze ręce swoje sprawy przekazało już ponad 200 tysięcy klientów. Ich zaufanie to dla nas największa mobilizacja, ich zadowolenie to nasza największa nagroda.

 

W Polsce co roku wypadkom komunikacyjnym ulega dziesiątki tysięcy ludzi, wiele osób traci zdrowie, czasem na zawsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego iż, leczenie po wypadkach komunikacyjnych bywa często bardzo długie i kosztowne. Po tak tragicznych wydarzeniach osoby ubiegające się o należną im pomoc, często nie zdają sobie sprawy z tego jakie przysługują im uprawnienia przed ubezpieczycielami. Niestety często zdarza się tak, iż ubezpieczyciele nadużywają swojej pozycji  przedłużając postępowanie likwidacyjne, nie wypłacając adekwatnych odszkodowań, a co najgorsze często w ogóle unikają wypłacenia należnych odszkodowań.    

 

W naszej działalności na pierwszym miejscu jest zawsze poszkodowany! Wiemy, że najważniejsze dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych są środki na leczenie, dlatego też nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za ich uzyskanie. Umowa przygotowana przez nas jest zawsze przejrzysta i czytelna, a warunki dla naszych klientów są zawsze sprawiedliwe.

 

Obszar działalności naszego biura obejmuje: woj. łódzkie, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt.

 

bez oplat 03

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami.

 

Łódź, ul. Wólczańska 19 IIp. lok. 1

Wjazd od ulicy Więckowskiego

 

tel.: 504 304 566

e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W celu umówienia spotkania uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Napisz do nas